• 638399625755070634_st1.JPG
  • 638399625796779803_st.JPG
  • 638399625831146828_st2.JPG
  • 638399625861764778_st3.JPG

Strážnický František

*1913 +1985

Před chalupou

ID Aukce: 2867
Olej, karton, 40 cm x 50 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 100 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:56:00

100 Kč

KFB59167 210021.02.2024 6:31:45
QUK90397 200021.02.2024 0:00:01