Aukce Sekáči Kamenický Josef Jiří

Kamenický Josef Jiří

*1910 +1981

Sekáči

ID Aukce: 287
Olej, karton, 62 x 75 cm. Signováno vlevo dole H. Lískovec.

Vyvolávací cena
4 500 Kč
4 500 Kč