• 638404738242386128_ko2.JPG
  • 638404738274566115_ko3.JPG
  • 638404738173339754_ko1.JPG
  • 638404738206769461_ko.JPG

Kozák Václav

*1889 +1969

Trosky

ID Aukce: 2870
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 200 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:59:00

100 Kč

TFM17100 120021.02.2024 19:53:46
JPT56247 110021.02.2024 18:18:03
TFM17100 100030.01.2024 9:33:10