• 638404739240746820_kub3.JPG
  • 638404739122961819_kub1.JPG
  • 638404739205911211_kub2.JPG
  • 638404739167795089_kub.JPG

Kuba Ludvík

*1863 +1956

Mostar

ID Aukce: 2871
Olej, plátno, fixované na kartonu, 29 cm x 23 cm. Signováno a popsáno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:06:31

500 Kč

Příhozů: 19

PYW97462 800021.02.2024 20:01:30
CPB89124 750021.02.2024 20:01:11
PYW97462 700021.02.2024 19:57:44
CPB89124 650021.02.2024 19:57:24
PYW97462 600021.02.2024 19:56:07
CPB89124 550021.02.2024 19:55:49
PYW97462 500021.02.2024 19:55:33
CPB89124 460021.02.2024 19:55:20
PYW97462 450021.02.2024 19:54:44
NVO49075 430021.02.2024 19:54:22
PYW97462 420021.02.2024 19:51:34
CPB89124 410021.02.2024 19:51:16
PYW97462 400017.02.2024 19:18:25
URT34024 210017.02.2024 19:17:05
PYW97462 200017.02.2024 19:16:59
URT34024 160017.02.2024 19:16:45
PYW97462 150017.02.2024 19:16:38
URT34024 110021.01.2024 17:22:28
FTN47025 100015.01.2024 3:19:42