• 638404741032493801_plo1.JPG
  • 638404741072796547_plo.JPG
  • 638404741139655381_plo3.JPG
  • 638404741106069760_plo2.JPG

Plocek Vilém

*1905 +2001

Mrtvá ryba

ID Aukce: 2873
Kombinovaná technika, 25 cm x 41 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:02:00

100 Kč

JCD80986 150021.02.2024 19:56:55
XZP13861 100021.02.2024 17:35:54