• 638404743053260184_plo6.JPG
  • 638404743118244741_plo8.JPG
  • 638404743021861356_plo4.JPG
  • 638404743083877901_plo7.JPG
  • 638404742985151324_plo5.JPG

Plocek Vilém

*1905 +2001

Na řece v podvečer

ID Aukce: 2874
Tempera, papír, 35 cm x 48 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 400 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:03:00

100 Kč

GES77657 140021.02.2024 19:57:48
OVW54516 130021.02.2024 19:52:21
KMY13331 120021.02.2024 18:22:43
OVW54516 110021.02.2024 17:36:09
JOG37008 100031.01.2024 11:57:10