• 638404744194084120_sk1.JPG
  • 638404744223608395_sk.JPG
  • 638404744256881803_sk2.JPG
  • 638404744285156381_sk3.JPG

Škrabánek František

*1901 +1974

ID Aukce: 2875
Olej, karton, 27 cm x 37 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:04:00

100 Kč

LYY48910 100009.02.2024 14:04:12