• 638404745142454612_sk7.JPG
  • 638404745077157448_sk4.JPG
  • 638404745106994197_sk6.JPG
  • 638404745047476924_sk5.JPG

Škrabánek František

*1901 +1974

Skorková na podzim

ID Aukce: 2876
Olej, karton, 25,5 cm x 33 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:05:00

100 Kč

UOI96338 100020.02.2024 22:22:13