• 638404747504088493_wa.JPG
  • 638404747463004356_wa1.JPG
  • 638404747537986828_wa2.JPG
  • 638404747569229517_wa3.JPG

Wagner Karel

*1886 +1963

Před chalupou

ID Aukce: 2878
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:47:03

500 Kč

Příhozů: 41

KYB83399 500021.02.2024 20:42:03
ZNP33252 490021.02.2024 20:41:47
KYB83399 480021.02.2024 20:38:38
FAP00419 470021.02.2024 20:38:26
KYB83399 460021.02.2024 20:38:07
ZNP33252 450021.02.2024 20:37:54
KYB83399 440021.02.2024 20:37:45
ZNP33252 430021.02.2024 20:37:24
KYB83399 420021.02.2024 20:37:24
ZNP33252 410021.02.2024 20:37:04
KYB83399 400021.02.2024 20:37:01
ZNP33252 390021.02.2024 20:36:43
KYB83399 380021.02.2024 20:36:35
ZNP33252 370021.02.2024 20:36:03
KYB83399 360021.02.2024 20:35:56
ZNP33252 350021.02.2024 20:35:33
KYB83399 340021.02.2024 20:35:32
ZNP33252 330021.02.2024 20:35:02
KYB83399 320021.02.2024 20:34:53
ZNP33252 310021.02.2024 20:34:12
KYB83399 300021.02.2024 20:32:39
FAP00419 290021.02.2024 20:32:08
KYB83399 280021.02.2024 20:31:48
ZNP33252 270021.02.2024 20:27:02
FAP00419 260021.02.2024 20:26:21
ZNP33252 250021.02.2024 20:23:35
FAP00419 240021.02.2024 20:23:27
ZNP33252 230021.02.2024 20:19:40
FAP00419 220021.02.2024 20:18:27
FAP00419 210021.02.2024 20:18:22