• 638409129745992047_2.JPG
  • 638409129845656408_4.JPG
  • 638409129782233626_1.JPG
  • 638409129814569879_3.JPG

Koblitz Arnold

*1883 +1933

Metařky

ID Aukce: 2885
Olej, karton, 59 cm x 68 cm. Signováno a datováno 1925 vlevo dole. Malba místy poškozena. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 300 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:14:00

100 Kč

XNR79961 330021.02.2024 19:27:25
QGN79107 320021.02.2024 19:27:17
XNR79961 310021.02.2024 18:01:32
QGN79107 300021.02.2024 17:40:29