• 638409130840581793_bech.JPG
  • 638409130874167734_bech1.JPG
  • 638409130908066118_bech2.JPG

Bechník Theodor

*1914 +

U klavíru

ID Aukce: 2886
Olej, karton, 70 cm x 100 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno. V rozích poškozeno. Malba místy poškozena.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 300 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:23:20

100 Kč

SIC16744 130021.02.2024 20:18:20
RUF69607 120021.02.2024 20:13:29
UJJ42503 110021.02.2024 17:41:55
RUF69607 100013.02.2024 18:29:32