• 638409136323056796_j.JPG
  • 638409136391322186_j3.JPG
  • 638409136358829738_j2.JPG
  • 638409136283222297_j1.JPG

Jaroš Petr

*1859 +1929

ID Aukce: 2888
Olej, plátno, 45 cm x 58 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1900. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

14 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:17:00

1 000 Kč

Příhozů: 13

ARE47714 1400021.02.2024 20:01:38
ARE47714 1300021.02.2024 19:56:42
ARE47714 1200021.02.2024 19:56:39
ARE47714 1100021.02.2024 19:56:31
QXO20920 1000021.02.2024 19:56:26
ARE47714 950021.02.2024 19:56:23
QXO20920 900021.02.2024 19:56:16
ARE47714 850021.02.2024 19:56:11
QXO20920 800021.02.2024 19:53:24
ARE47714 750021.02.2024 19:53:19
QXO20920 700021.02.2024 19:49:41
ARE47714 650021.02.2024 19:49:41
QXO20920 600020.02.2024 16:00:50