• 638409140405077953_mac.JPG
  • 638409140463189464_mac3.JPG
  • 638409140367430423_mac1.JPG
  • 638409140434446129_mac2.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

Slunce v Kameničkách

ID Aukce: 2892
Olej, karton, 44 cm x 63 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1920. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

27 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:26:49

1 000 Kč

Příhozů: 16

JQM53533 2700021.02.2024 20:21:49
QTN11641 2600021.02.2024 20:20:44
JQM53533 2500021.02.2024 20:20:40
QTN11641 2400021.02.2024 20:20:23
JQM53533 2300021.02.2024 20:20:16
QTN11641 2200021.02.2024 20:19:12
JQM53533 2100021.02.2024 20:19:03
QTN11641 2000021.02.2024 17:52:14
ZJY91323 1900021.02.2024 17:52:14
QTN11641 1800021.02.2024 17:52:04
ZJY91323 1700021.02.2024 16:48:31
QTN11641 1600021.02.2024 16:48:30
ZJY91323 1500020.02.2024 19:17:02
QTN11641 1400020.02.2024 19:16:55
ZJY91323 1300020.02.2024 16:01:21
JQM53533 1200017.02.2024 21:45:59