• 638409142235434455_tor.JPG
  • 638409142266520978_tor2.JPG
  • 638409142298857225_tor3.JPG
  • 638409142204191689_tor1.JPG

Torpan

Kompozice

ID Aukce: 2894
Olej, plátno, 45 cm x 65 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

2 300 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:29:23

100 Kč

Příhozů: 12

KBD40030 230021.02.2024 20:24:23
MJH87710 220021.02.2024 20:23:42
KBD40030 210021.02.2024 20:20:48
MJH87710 200021.02.2024 20:20:03
KBD40030 190021.02.2024 20:17:18
MJH87710 180021.02.2024 20:13:01
GNY57825 170021.02.2024 18:19:52
FZC69543 160021.02.2024 17:34:25
GNY57825 150021.02.2024 14:33:24
FZC69543 120021.02.2024 12:45:21
GNY57825 110021.02.2024 0:07:13
FZC69543 100020.02.2024 17:44:15