• 638296828253782103_h1.JPG
  • 638296828334098824_h.JPG
  • 638296828391154040_h2.JPG

Hlavsa Oldřich

*1889 +1936

Zimní krajina

ID Aukce: 2899
Olej, karton, 36 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:34:36

500 Kč

Příhozů: 8

ZSW65645 550021.02.2024 20:29:36
AKH33637 490021.02.2024 20:29:12
ZSW65645 480021.02.2024 20:24:20
AKH33637 440021.02.2024 20:19:29
AKH33637 430021.02.2024 20:19:13
ZSW65645 420021.02.2024 10:03:35
OYC38575 410021.02.2024 9:57:34
ZSW65645 400016.01.2024 1:19:53