• 638061049601733988_mok.JPG
  • 638061049822516907_mok3.JPG
  • 638061049688453137_mok1.JPG
  • 638061049749391284_mok2.JPG
  • 638061049957205168_mok4.JPG

Mokrý František Viktor

*1892 +1975

Zátiší s modrým džbánem

ID Aukce: 2901
Olej, plátno, 55 cm x 46 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 200 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:29:00

100 Kč

DLY06382 420021.02.2024 20:13:41
FYV02222 410021.02.2024 17:32:06
DLY06382 400021.02.2024 8:47:27