• 638409164103083007_ull1.JPG
  • 638409164182283199_ull2.JPG
  • 638409164217431222_ull3.JPG
  • 638409164143386069_ull.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

Příboj

ID Aukce: 2909
Olej, lepenka, 50 cm x 63 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1912. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

28 000 Kč

38 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:37:00

1 000 Kč

Příhozů: 11

EPI80714 3800021.02.2024 20:07:14
WUK11196 3700021.02.2024 20:07:04
EPI80714 3600021.02.2024 20:07:04
WUK11196 3500021.02.2024 20:06:54
EPI80714 3400021.02.2024 20:06:54
WUK11196 3300021.02.2024 20:06:44
EPI80714 3200021.02.2024 20:06:44
WUK11196 3100021.02.2024 20:06:34
EPI80714 3000021.02.2024 20:06:34
WUK11196 2900021.02.2024 20:06:24
EPI80714 2800013.02.2024 12:57:37