• 636247819504177297_pesek.JPG
  • 636247819101904855_1pesek.JPG
  • 636247819618576453_pesek1.JPG
  • 636247819740320910_pesek2.JPG

Pešek Viktor

*1900 +

Malostranské náměstí v zimě

ID Aukce: 291
Olej, plátno, 68 x 56 cm. Signováno vpravo dole. Nepůvodní rámování.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 19:20:00

1 000 Kč