• 638409176586771620_7.JPG
  • 638409176629105723_6.JPG
  • 638409176665972331_8.JPG
  • 638409176695184425_9.JPG

Ščerbakov Jiří

*1926 +2007

Havrani v úterý - koncert

ID Aukce: 2910
Olej, plátno, 70 x 60 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Provenience : Z rodiny autora. Žák Emila Filly.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

11 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:43:14

1 000 Kč

Příhozů: 12

FMD63656 1100021.02.2024 20:38:14
IJL97981 1000021.02.2024 20:38:05
FMD63656 950021.02.2024 20:37:34
IJL97981 900021.02.2024 20:36:50
FMD63656 850021.02.2024 20:15:01
EBE61277 800021.02.2024 20:13:39
IJL97981 750021.02.2024 20:13:31
EBE61277 700021.02.2024 12:04:56
IJL97981 650021.02.2024 12:04:46
EBE61277 600021.02.2024 12:04:36
IJL97981 550021.02.2024 12:04:27
EBE61277 500020.02.2024 16:04:03