• 638410051133204745_bo3.JPG
  • 638410051068844718_bo1.JPG
  • 638410051101649583_bo2.JPG
  • 638410051033384220_bo.JPG

Bohdanecký Jiří

*1943 +2022

Krajina s Ledňáčkem

ID Aukce: 2913
Olej, plátno, 35 cm x 50 cm. Signováno a datováno 1983 vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 300 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:41:00

100 Kč

SOO86481 330021.02.2024 19:10:31
RDW39976 320021.02.2024 19:10:27
SOO86481 310020.02.2024 16:02:22
RDW39976 300021.01.2024 20:18:01