• 638410055731667498_bo14.JPG
  • 638410055764003753_bo13.JPG
  • 638410055860075208_bo17.JPG
  • 638410055829925946_bo16.JPG
  • 638410055797433490_bo15.JPG

Bohdanecký Jiří

*1943 +2022

Ulice se značkou

ID Aukce: 2916
Olej, sololit, 25,5 cm x 19 cm. Signováno a datováno 1978 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:44:00

100 Kč

UOH22765 200021.02.2024 20:17:38