• 638410117065868583_bo23.JPG
  • 638410117108202511_bo22.JPG
  • 638410117177873840_bo25.JPG
  • 638410117144756516_bo24.JPG

Bohdanecký Jiří

*1943 +2022

Ptáčci

ID Aukce: 2918
Olej, plátno, fixované na sololitu, 24 cm x 30 cm. Signováno a datováno 1993 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

4 100 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:50:19

100 Kč

Příhozů: 22

VTY30967 410021.02.2024 20:45:19
ZYI09082 400021.02.2024 20:45:19
VTY30967 390021.02.2024 20:45:09
ZYI09082 380021.02.2024 20:44:28
VTY30967 370021.02.2024 20:44:21
ZYI09082 360021.02.2024 20:43:38
VTY30967 350021.02.2024 20:43:37
ZYI09082 340021.02.2024 20:42:27
VTY30967 330021.02.2024 20:42:20
ZYI09082 320021.02.2024 20:12:58
VTY30967 310021.02.2024 20:12:53
ZYI09082 300021.02.2024 12:06:37
VTY30967 290021.02.2024 12:06:27
ZYI09082 280021.02.2024 12:06:27
VTY30967 270021.02.2024 12:06:17
ZYI09082 260021.02.2024 12:06:17
VTY30967 250021.02.2024 12:06:07
ZYI09082 240021.02.2024 12:06:07
VTY30967 230021.02.2024 12:05:57
ZYI09082 220021.02.2024 12:05:57
VTY30967 210021.02.2024 12:05:47
ZYI09082 200020.02.2024 16:02:52