• 638410118558334736_bo27.JPG
  • 638410118625350432_bo28.JPG
  • 638410118660810965_bo29.JPG
  • 638410118701582749_bo30.JPG
  • 638410118593482848_bo26.JPG

Bohdanecký Jiří

*1943 +2022

V bukovém lese

ID Aukce: 2919
Olej, plátno, fixované na sololitu, 30 cm x 24 cm. Signováno a datováno 2004 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:51:59

100 Kč

KZU10079 200021.02.2024 20:46:59