• 638410119810075515_bo31.JPG
  • 638410119845223611_bo33.JPG
  • 638410119882090061_bo34.JPG
  • 638410119914113879_bo35.JPG
  • 638410119777739267_bo32.JPG

Bohdanecký Jiří

*1943 +2022

Ikarovo odpoledne

ID Aukce: 2920
Olel, sololit, 24 cm x 30 cm. Signováno a datováno 1994 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:48:00

100 Kč

XQS09205 310021.02.2024 20:31:10
JZX61022 300029.01.2024 17:08:19