• 638410121532019679_bo36.JPG
  • 638410122302153454_bo40.JPG
  • 638410121488592247_bo37.JPG
  • 638410121566542912_bo38.JPG
  • 638410122263881099_bo39.JPG

Bohdanecký Jiří

*1943 +2022

Rákosí

ID Aukce: 2921
Olej, sololit, 32 cm x 32 cm průměr malby, signováno a datováno 1977 dole uprostřed.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:49:00

100 Kč