• 638410123817583044_bo51.JPG
  • 638410123883349054_bo52.JPG
  • 638410123848513372_bo50.JPG
  • 638410123954113853_bo53.JPG

Bohdanecký Jiří

*1943 +2022

Krajina s kostelíkem

ID Aukce: 2922
Olej, plátno, 70 cm x 100 cm. Signováno a datováno 1974 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:50:00

500 Kč