• 638410851764656018_mac.JPG
  • 638410851826047984_mac2.JPG
  • 638410851796523615_mac1.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

Před chalupou

ID Aukce: 2923
Olej, karton, 25 cm x 29,5 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Nerámováno. Místy lehce poškozeno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:51:00

100 Kč

GTU55072 310021.02.2024 20:00:55
CNE15248 300020.02.2024 19:17:16