• 638411693715863500_fr1.JPG
  • 638411693785534786_fr2.JPG
  • 638411693756010416_fr.JPG

Frolka Antoš

*1877 +1935

Folklór

ID Aukce: 2925
Akvarel, papír, 19 cm x 22 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Nerámováno. Paspartováno. Pasparta poškozena.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 100 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:53:00

100 Kč

MJF93651 110021.02.2024 20:40:04