• 638412547804483482_637057031032926324_anderle1.jpeg
  • 638412547836975882_637057030800635477_anderle.jpeg
  • 638412547864157020_637057031101208316_anderle2.jpeg

Anderle Jiří

*1936 +

Hlava

ID Aukce: 2937
Kombinovaná technika, pastel, akvarel, ruční papír, 58 cm x 41 cm. Signováno, popsáno a datováno vlevo dole. Paspartováno, nerámováno.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 21:15:23

1 000 Kč

Příhozů: 18

KSO68239 1900021.02.2024 21:10:22
OKA29282 1800021.02.2024 21:07:25
KSO68239 1700021.02.2024 21:04:54
OKA29282 1600021.02.2024 19:28:36
HQE66757 1500021.02.2024 19:10:35
KYN36416 1400021.02.2024 18:00:39
OKA29282 1300021.02.2024 18:00:31
KYN36416 1200021.02.2024 18:00:28
OKA29282 1100021.02.2024 17:48:00
OGZ94709 1000021.02.2024 17:48:00
OKA29282 950021.02.2024 17:47:50
OGZ94709 900021.02.2024 13:58:10
KSO68239 850021.02.2024 13:58:07
OGZ94709 800019.02.2024 11:51:05
KYN36416 750019.02.2024 11:50:55
OGZ94709 700019.02.2024 11:50:45
KYN36416 650019.02.2024 11:50:37
OGZ94709 600031.01.2024 19:04:06