• 638416144802336017_od1.JPG
  • 638416144905593294_od3.JPG
  • 638416144836703039_od.JPG
  • 638416144870601426_od2.JPG

Odvárka Jan

Krajina s potokem

ID Aukce: 2938
Akvarel, papír, 19 cm x 24 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 21:09:24

100 Kč

Příhozů: 27

ZNE66971 400021.02.2024 21:04:24
SMW44336 350021.02.2024 21:04:10
ZNE66971 340021.02.2024 21:04:06
SMW44336 330021.02.2024 21:03:49
ZNE66971 320021.02.2024 21:03:49
SMW44336 310021.02.2024 21:03:29
ZNE66971 300021.02.2024 21:03:29
SMW44336 290021.02.2024 21:02:59
ZNE66971 280021.02.2024 21:02:54
SMW44336 270021.02.2024 21:01:58
GBA34314 260021.02.2024 21:01:56
SMW44336 250021.02.2024 20:56:46
ZNE66971 240021.02.2024 20:56:40
SMW44336 230021.02.2024 20:51:02
ZNE66971 220021.02.2024 20:50:53
SMW44336 210021.02.2024 20:40:46
FCU48926 200021.02.2024 20:40:41
SMW44336 190021.02.2024 20:40:16
FCU48926 180021.02.2024 20:40:13
SMW44336 170021.02.2024 20:36:43
FCU48926 160021.02.2024 20:36:38
SMW44336 150019.02.2024 9:08:11
NSD88041 140019.02.2024 9:08:07
SMW44336 130014.02.2024 13:44:23
FCU48926 120014.02.2024 13:44:19
SMW44336 110011.02.2024 19:04:06
NSD88041 100011.02.2024 16:40:17