• 638416149807759817_zo.JPG
  • 638416149838377841_zo2.JPG
  • 638416149869152080_zo3.JPG
  • 638416149904768962_zo4.JPG
  • 638416149961006153_zo6.JPG
  • 638416149932731334_zo5.JPG
  • 638416149989905806_zo7.JPG
  • 638416149775111005_zo1.JPG

Zoubek Olbram

*1926 +2017

Marie a Josef s ratolestí

ID Aukce: 2941
Papírový reliéf, zlato, 34 cm x 32 cm. Signováno vpravo dole. Autorský tisk. Zaskleno. Na více místech poškozeno viz. foto.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

8 500 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 21:14:17

500 Kč

Příhozů: 48

EZT50982 850021.02.2024 21:09:17
EZT50982 800021.02.2024 21:04:20
SYR74322 750021.02.2024 20:03:31
EZT50982 700021.02.2024 20:03:28
SYR74322 650021.02.2024 19:59:09
EZT50982 600021.02.2024 19:59:01
SYR74322 550021.02.2024 19:14:24
FEX28886 500021.02.2024 13:30:26
XSG80340 490021.02.2024 13:30:17
FEX28886 480021.02.2024 13:30:10
XSG80340 470021.02.2024 13:30:07
FEX28886 460021.02.2024 13:29:58
XSG80340 450021.02.2024 13:29:46
FEX28886 440021.02.2024 13:29:45
XSG80340 430021.02.2024 9:23:02
FEX28886 420021.02.2024 9:22:59
XSG80340 410021.02.2024 9:22:41
FEX28886 400021.02.2024 9:22:31
XSG80340 390021.02.2024 9:22:31
FEX28886 380021.02.2024 9:22:21
XSG80340 370021.02.2024 9:21:51
FEX28886 360021.02.2024 9:21:48
XSG80340 350021.02.2024 8:11:12
FEX28886 340021.02.2024 8:11:02
XSG80340 330021.02.2024 8:11:02
FEX28886 320021.02.2024 8:10:52
XSG80340 310021.02.2024 8:10:52
FEX28886 300021.02.2024 8:10:42
XSG80340 290021.02.2024 8:10:42
FEX28886 280021.02.2024 8:10:31