• 638418664112921622_mac1.JPG
  • 638418664153537298_mac.JPG
  • 638418664180874766_mac2.JPG
  • 638418664212586242_mac3.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

Zima

ID Aukce: 2942
Olej, plátno, 35 cm x 49 cm. Signováno vlevo dole. Okolo roku 1915.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

10 500 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 21:10:00

1 000 Kč

Příhozů: 10

FSM32176 1050021.02.2024 16:49:20
LGY47646 950021.02.2024 16:48:51
FSM32176 900021.02.2024 16:48:46
LGY47646 850021.02.2024 16:48:10
FSM32176 800021.02.2024 16:48:09
LGY47646 700021.02.2024 16:20:28
FSM32176 650021.02.2024 16:20:19
LGY47646 600020.02.2024 19:17:53
FSM32176 550020.02.2024 19:17:50
LGY47646 500020.02.2024 16:04:33