• 638419639754820876_au2.JPG
  • 638419639723109491_au.JPG
  • 638419639689992180_au1.JPG
  • 638419639786063611_au3.JPG

Augusta Antonín

*1891 +1940

Pohled do krajiny

ID Aukce: 2945
Olej, plátno, 61 cm x 71 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 21:13:00

100 Kč

PCZ65828 310021.02.2024 19:59:33
NHR91211 300007.02.2024 16:11:23