• 638419640936264859_luk1.JPG
  • 638419641000156249_luk2.JPG
  • 638419641031711410_luk3.JPG
  • 638419641064672489_luk4.JPG
  • 638419640969069733_luk.JPG

Lukášek Alois

*1911 +1984

Alej u Krčmy

ID Aukce: 2946
Olej, deska, 70 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 21:14:00

100 Kč