• 638419642759121774_si1.JPG
  • 638419642789270992_si.JPG
  • 638419642822544504_si2.JPG
  • 638419642851912652_si4.JPG

Šippich Bohuš

*1885 +

ID Aukce: 2947
Akvarel, 50 cm x 70 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Místy poškozeno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 21:15:00

100 Kč

EDZ36640 100031.01.2024 11:59:42