Aukce Rozkvetlá krajina Novák Karel
  • 636251866576110000_1novak.JPG
  • 636251866680016250_novak.JPG
  • 636251866891891250_novak2.JPG
  • 636251866788453750_novak1.JPG

Novák Karel

*1915 +2006

Rozkvetlá krajina

ID Aukce: 295
Olej, plátno, 54 x 72 cm. Signováno vpravo dole. Nutno čistit.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 31. 5. 2017 19:24:00

100 Kč