• 638421348086640831_cila1.JPG
  • 638421348612924889_cila.JPG
  • 638421348693531183_cila3.JPG
  • 638421348655258813_cila2.JPG

Číla Otakar

*1894 +1977

Koroptve v zimě

ID Aukce: 2951
Olej, plátno, 60 cm x 72 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

41 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 21:48:59

1 000 Kč

Příhozů: 17

JLR38837 4100021.02.2024 21:43:59
XSL87655 4000021.02.2024 21:39:15
JLR38837 3900021.02.2024 21:36:59
XSL87655 3800021.02.2024 21:32:23
JLR38837 3700021.02.2024 21:31:44
XSL87655 3600021.02.2024 21:27:20
ANQ74956 3500021.02.2024 21:25:35
XSL87655 3400021.02.2024 21:23:18
CHR44844 3300021.02.2024 21:21:38
XSL87655 3200021.02.2024 21:20:27
JLR38837 3100021.02.2024 21:19:45
XSL87655 3000021.02.2024 21:16:29
ANQ74956 2900021.02.2024 21:15:54
XSL87655 2800021.02.2024 20:01:00
CHR44844 2700021.02.2024 19:59:50
XSL87655 2600021.02.2024 17:59:10
SPM94315 2500009.02.2024 16:00:44