• 638454083549039766_pra2.JPG
  • 638454086091117385_0.JPG
  • 638454085202414686_5.jpg
  • 638454086266389611_100.JPG
  • 638454085080723735_3.JPG
  • 638454086505397166_400.jpg

Preisler Jan

*1872 +1918

Moře

ID Aukce: 2980
Olej, plátno, 22,5 cm x 34,5 cm. Rok 1902. Nesignováno. Publikováno, vystavováno. NG souborná výstava JP rok 1964, kat. č. 43, Světlo v obraze 2017, strana 656. Původní Eckův rám. Původně ve sbírce bankovního ředitele Sysla v Praze na Smíchově, následně ve sbírce Jiřího Hečka tamtéž.
Vyvolávací cena:

120 000 Kč

120 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:04:00

10 000 Kč

YBD88998 12000025.04.2024 13:14:36