• 638448053706741338_pi.JPG
  • 638448053741577003_pi2.JPG
  • 638448053771413834_pi3.JPG
  • 638448053667531679_pi1.JPG

Písecký Josef

*1878 +1954

Městečko Lopud

ID Aukce: 2981
Olej, plátno, fixované na kartonu, 50 cm x 60 cm. Signováno vlevo dole. Vzadu popsáno. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:05:00

1 000 Kč

KEC43810 1500004.03.2024 15:16:23