• 638448054626059303_ko1.JPG
  • 638448054663238179_ko.JPG
  • 638448054729941451_ko3.JPG
  • 638448054696043060_ko2.JPG

Komárek Vladimír

*1928 +2002

Váza

ID Aukce: 2982
Olej, plátno, 40 cm x 30 cm. Signováno a datováno 1999 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

17 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:06:00

1 000 Kč

ALV72080 1700011.04.2024 11:20:57
GES04786 1600027.03.2024 21:12:06
QEK15444 1500004.03.2024 21:37:04