• 638448052006822984_cila.JPG
  • 638448052083523955_cila2.JPG
  • 638448052046813709_cila1.JPG
  • 638448052113517001_cila3.JPG

Číla Otakar

*1894 +1977

ID Aukce: 2983
Olej, karton, 50 cm x 40 cm. Signováno vlevo dole. Rám mírně poškozen.
Vyvolávací cena:

16 000 Kč

16 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:07:00

1 000 Kč

OOW89135 1600020.03.2024 11:11:45