• 638448058329175596_vac1.JPG
  • 638448058404314413_vac2.JPG
  • 638448058436182002_vac3.JPG
  • 638448058375414868_vac.JPG

Vacátko Ludvík

*1873 +1956

Koně

ID Aukce: 2984
Olej, plátno, 45 cm x 57 cm. Signováno vpravo dole. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 500 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:08:00

500 Kč

OIH84479 650021.03.2024 21:15:02
EKQ39336 600004.03.2024 15:16:28