• 638483559691251450_sputa.JPG
  • 638483559729836236_sputa1.JPG
  • 638483559978683657_x.JPG
  • 638483559766858896_sputa2.JPG

Šputa Zdeněk

*1916 +2014

Ohnivá planeta

ID Aukce: 2986
Olej, pryskyřice, plátno, 102 cm x 80 cm. Signováno vpravo dole. Rok 1980. Vystavováno - Novoměstská radnice Praha 2017, publikováno v katalogu výstavu. Publikováno na webu : zdenek-sputa.com
Vyvolávací cena:

140 000 Kč

140 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:10:00

10 000 Kč