• 638478257941387386_1.JPG
  • 638478257982003098_cila1.JPG
  • 638478258032460302_cila3.JPG
  • 638478258090572009_cila5.JPG
  • 638478258061828578_cila4.JPG

Číla Otakar

*1894 +1977

Indičtí rybáři v zátoce u Váranasí

ID Aukce: 2989
Olej, plátno, 80 cm x 100 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1924.
Vyvolávací cena:

70 000 Kč

70 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:13:00

5 000 Kč