• 638471350711715505_s2.JPG
  • 638471350781231569_s4.JPG
  • 638471350679535040_s.JPG
  • 638471350743427324_s3.JPG
  • 638471350640949702_s1.JPG

Schadt Karel

*1888 +1955

Makové pole

ID Aukce: 2991
Olej, plátno, 65 cm x 85 cm. Signováno vpravo dole. Na zadní straně štítek s ověřením.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:15:00

500 Kč

KZA13633 550022.04.2024 11:56:37
RRW86878 500005.04.2024 11:31:46