• 638458466177284457_ko1.JPG
  • 638458466230241069_ko.JPG
  • 638458466309285464_ko3.JPG
  • 638458466269763272_ko2.JPG

Kotík Pravoslav

*1889 +1970

Na procházce

ID Aukce: 2992
Olej, karton, 30,5 cm x 40 cm. Signováno a datováno vpravo dole s věnováním. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

6 500 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:16:00

500 Kč

NGL64092 650025.04.2024 13:15:52
ROB36763 600022.04.2024 11:57:25
UTB09663 550012.04.2024 19:44:31
ROB36763 500027.03.2024 20:32:10