• 638458469365612746_cs3.JPG
  • 638458469231268807_cs1.JPG
  • 638458469272977917_cs.JPG
  • 638458469322966368_cs2.JPG

Csordák Ludvík

*1864 +1937

Horská řeka

ID Aukce: 2993
Olej, plátno, fixované na kartonu, 42 cm x 36 cm. Nesignováno. Na zadní straně pozůstalostní razítko.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:17:00

500 Kč

LAQ38764 550023.04.2024 9:57:43
IKS05923 500027.03.2024 20:56:47