• 638454098441536058_sla2.JPG
  • 638454098366865923_sla1.JPG
  • 638454099185738139_00.JPG
  • 638454099556433252_1600.JPG
  • 638454099691558117_x.JPG

Slavíček Jan

*1900 +1970

Jablka a sklenka

ID Aukce: 2996
Olej, plátno, fixované na kartonu, 29 cm x 39 cm. Signováno vpravo dole.Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

35 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:20:00

1 000 Kč