• 638470535261902354_bub5.JPG
  • 638470535299081198_bub4.JPG
  • 638470535365315807_bub7.JPG
  • 638470535333135791_bub6.JPG

Bubeníček Ota

*1871 +1962

U rybníčku

ID Aukce: 3000
Olej, karton, 26 cm x 36 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

6 500 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:24:00

500 Kč

SBT72310 650022.04.2024 19:59:19
TEY12772 550022.04.2024 11:58:54
SBT72310 500031.03.2024 23:41:24