• 638454101333364406_hud1.JPG
  • 638454101911823725_hud5.JPG
  • 638454101368512466_hud.JPG
  • 638454101403972970_hud3.JPG
  • 638454101493483425_hud4.JPG

Hudeček Antonín

*1872 +1941

Moře

ID Aukce: 3001
Olej, lepenka, 25,5 cm x 33,5 cm. Signováno vpravo dole. Po roce 1902. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:25:00

1 000 Kč